Fatimskie w sierpniu

W sobotę 13 sierpnia 2022 roku o godzinie 20.00 odbyła sie kolejna Msza święta i nabożeństwo fatimskie. Mimo mocnego deszczu przybyli wierni czcicieli Matki Bożej Fatimskiej.

W Słowie Bożym zostało przedstawione kolejne spotkanie dzieci z Fatimy z Piękna Panią, które nie miało miejsca 13-stego, ponieważ dzieci zostały uwięzione. Maryja spotkała się z pastuszkami kilka dni później w niedzielę – przekazując poraz kolejny wezwanie do modlitwy oraz zapowiadając, że w czasie ostatniego objawienia w paździeniku dokona się cud, aby uwierzyli ci, którzy nadal negują prawdziwość spotkań Maryi z dziećmi z Fatimy.

Na różańcu polecaliśmy różne sprawy i intencje –  m. in. modliliśmy się za naszego Ks. Bpa Marka, prosiliśmy o dobrą pogodę, otwartość serc i umysłów w czasie liturgii dożynkowej i odpustowej, które będą na początku września – polecaliśmy kapłanów którzy będą do nas kierować Słowo Boże – Ks. Ezio GIGLI oraz Ks. Łukasza BANKOWSKIEGO, polecaliśmy chorych, cierpiących, samotnych z parafii, tych którzy w tym miesiącu trzeźwości zmagają się z pokonaniem uzależnienia od alkoholu.  

Zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie 13-go września we wtorek. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.